Telefon: (0216) 684 11 11
Sosyal Medyada Turdem:

Biz Kimiz?

Dünden bugüne üst düzey taşımacılık...

Türkiye’de 1980 ‘ li yılların sonlarına doğru başlayan personel ve öğrenci taşıma sektörü her geçen gün yenilenmekte, değişmekte ve gelişmektedir.

Turdem Turizm’in ilk temelleri 2000’ li yılların başında atılmış, şirket ortakları sektörün güçlü firmalarının çeşitli departmanların’da üst düzey yönetici olarak çalışmaya başlamışlardır. Geçen 15 yılda edinilen tecrübe, bilgi, birikim, alternatif çözümler üretme ışığında Turdem Turizm kurulmuştur.

Ülkemizin ekonomik, sosyal ve teknolojik gelişmesine paralel olarak özellikle mega kentlerimizde oluşan yoğun iş temposu ve trafik servis hizmeti alan firmaların beklentilerini yükseltmiştir.

"Daha Mükemmele Yolculuk" sloganı ile sektörde yerini alan Turdem Turizm, tecrübeli, dinamik ve sorumluk duygusuna sahip çalışanları ile personel ve öğrenci taşımacılığına yeni soluklar getirmeyi amaçlamakta, firma personellerini ve en değerli varlığımız olan çocuklarımızı işlerine, okullarına, evlerine, sevdiklerine zamanında ve huzur içinde taşımaktadır.

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekte, filomuzu günün koşullarına ve teknolojik gelişmelere paralel olarak yenilemekteyiz.

Tecrübeli, sorumluluk sahibi ekibi ile birlikte değişen ve gelişen sektörde alternatif çözümlemelerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Turdem Turizm olarak Ülkemizin sektörde yenilikçi ve tercih edilen markası olmak.


Aklınıza takılan ne varsa çekinmeyin. Bize Yazın

SON TWEETLER
BİZE ULAŞIN
  • Adres: Yenişehir Mh. Sümbül Sk. No:6, Sweetlife Center B-Blok Kat:2 No:23
    Pendik, İstanbul
  • Telefon: (0216) 684-1111
  • E-Posta: iletisim@turdemturizm.com
BİZE YAZIN

tur
Tasar?m | Mahmut Alt?nta? © 2024. Turdem Ta??mac?l?k Ltd. ?ti. Tüm haklar? sakl?d?r.
在丰胸的问题上可能很多女性还一味的盲目选择丰胸产品,其实任何事情都是有迹可循的粉嫩公主丰胸,有些妙招或者是技巧利用一下的话就可以更快的完成丰胸方法。丰胸也是不例外的,找到正确的方法,丰胸事半功倍丰胸食物